kõik kategooriad
MEIST

Uplifti kohta

Ainulaadne ärimudel. Me ei müü otse lõppkasutajale. Iga edasimüüja vajadus on üks meie peamisi muresid. Iga projekt või pakkumine on kohandatud. Iga päev teeme pidevalt uuendusi, et tagada edu kasvaval turul.

Kes me oleme?

5 aastat alustasime Upliftiga, eesmärgiks oli toota uskumatu hinnaga suurepärane seisulaud ning lisaks pakkuda terviklikke mööblilahendusi. Projekteerimine, tööriistad, sertifitseerimine, ajastus... Tänapäeval on kõik tooted kinnitatud ISO9001, CE, TUV, BIFMAx5.5 ja UL sertifikaatidega. 30+ disainipatenti, mis takistavad teistel müümast sarnast toodet, konkureerides otseselt meie edasimüüjatega. Ainulaadne ärimudel. Me ei müü otse lõppkasutajale. Iga edasimüüja vajadus on üks meie peamisi muresid. Iga projekt või pakkumine on kohandatud. Iga päev teeme pidevalt uuendusi, et tagada edu kasvaval turul.

Arengu ajalugu

Meie ressursid ja jõupingutused on keskendunud klientide abistamisele oma kaubamärkide ja ettevõtete loomisel ja ülesehitamisel. Meie otsuse keskmes on klientide eelised.

2008

2008

Astus lehtmetallitööstusesse

Tugevate teoreetiliste teadmistega mehaanilise tootmise peadirektor Devin asus lehtmetalli tootvas tehases tööle 2008. aastal. Töö käigus kasutas Devin täiel määral ära kõvasti harjutamiseks omandatud teadmisi ja sai peagi edutamise võimaluse juhtkonda astuda.

2013

2013

Houdry asutati

Kuueaastase lehtmetallitööstuse tootmis- ja juhtimiskogemuse taustal asus Devin asutama oma ettevõtet Houdry. Endine ettevõte pakkus Houdryle tugevat tuge nii toodete kui ka tehnoloogia vallas. Seejärel hakkas Devin tegelema lehtmetalltoodete impordi ja ekspordiga ning saavutas hea tulemuse.

2014

2014

Välja töötatud uus toode seisev laud

Meie jaoks pole lehtmetallist kaugeltki piisav. Seetõttu hakkasime tegema turu-uuringuid ja valima sobiva toote, mis täiendaks meie tootevalikut. Pärast põhjalikku turu-uuringut leidsime, et reguleeritava kõrgusega laual on väga suur potentsiaalne turg. Nii alustasime tööd tooteuuringute, kvaliteetsete tarnijate väljasõelumise, turu edendamise jms kallal. Saime turult suurepärast tagasisidet ja ka ettevõtte üldine müük oli oluliselt paranenud

2018

2018

Luuakse nutikas mööblitehas ja rajatakse sisemine teadus- ja arenduskeskus

Mida aeg edasi, seda populaarsemaks muutus seisev laud. Plaanisime investeerida nutikamööblitehase rajamisse ja see valmis 2018. aastal. Samal ajal asutati uus ettevõte Uplift ning tööle võeti üle 20-aastase tööstuskogemusega insenerid ja tehnikud TIMOTIONist (tööstuse TOP2). arendame välja meie esimese elektrilise seisulaua, mis avas meie ettevõtte jaoks uue peatüki. Samal aastal osalesime Dubais esimesel rahvusvahelisel näitusel, kus esitleti oma 5 tootekategooriat (kahe mootoriga seisulaud, ühe mootoriga seisulaud, L-kujuline seisulaud, seljaga tööjaam ja käsivändaga seisulaud) rahvusvahelistele klientidele ja loonud edukalt palju ärikoostööd.

2021

2021

Tehast laiendati

Praeguse tehase ruumidest ei piisanud tellimuste kasvuga. 2021. aastal investeerisime tehase laiendamisse enam kui 2,000 ruutmeetrilt tänaseks enam kui 7,000 ruutmeetrile, lisades mitu tootmisliini ning juurutades intelligentseid masinaid ja seadmeid, et lühendada tellimuste täitmise aega, parandada kvaliteedikontrolli protsessi ja lõpuks. parandada toodete kvaliteeti.

2022

2022

Uus valdkond – takistusteta elu

Tänapäeval on meie ettevõttel tugevad teadus- ja arendustegevuse võimalused. Lisaks seisulauale kasutame täiel määral elektrilist tõstetehnoloogiat ja hakkame sisenema koduväljakusse, luues takistustevaba elu, sealhulgas tõkkevabad kapid, tõkkevabad valamud, tõketeta kolded ja muud tooted. Meie eesmärk on aidata puuetega inimestel ja eakatel igapäevaste probleemidega hõlpsalt toime tulla.

2008
2013
2014
2018
2021
2022

Factory Tour

Kvaliteedikontroll

Kvaliteet on alati olnud esikohal

Uue tootearenduse kvaliteedikontroll

Proovieksemplar

Tootearendus ja -disain püüavad vastata klientide vajadustele, tagades samal ajal toote otstarbekuse ja töökindluse ning teostades näidistele põhjalikke funktsionaalseid teste, et kontrollida ja lahendada kõiki võimalikke probleeme.

Kvaliteedikontroll
Kvaliteedikontroll

Masstootmise kvaliteedikontroll

Järgige alati standardiseeritud protsessi

01 Sissetulev ülevaatus
Sissetulev ülevaatus

Toote sissetulevate materjalide suhtes kohaldatakse vastavalt riiklikele standarditele teatud protsent proovide võtmise kontrolli.

02 Protsessiaegne ülevaatus
Protsessiaegne ülevaatus

Tootmisprotsessi käigus viiakse läbi erinevaid kontrollivorme.

03 Pooltoodete ülevaatus
Pooltoodete ülevaatus

Kolonni 100% testkontroll, muude tarvikute puhul 5% proovide võtmise kontroll.

04 Lõppenud ülevaatus
Lõppenud ülevaatus

Kui tootmine on lõppenud, komplekteeritakse 5% tootest proovivõtukontrolliks.

05 Väljuv ülevaatus
Väljuv ülevaatus

Enne saatmist kontrollitakse toote kogust ja välispakendit.

Sertifikaat tõendab, et oleme kvalifitseeritud

UL
UP1B-BIFMA X5.5
TUV sertifikaadiga alaline laud
CE
CE
UP1A-BIFMA X5.5
TUV sertifikaat
ISO9001 sertifikaat
UL2 检 测 报 告
TUV-供应商
UL-供应商
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
专利证书
kaubamärk

Peamine turg

Praegu on selle tooteid eksporditud enam kui 50 riiki ja piirkonda, eriti Euroopasse, Ameerikasse ja Austraaliasse.

  • 50

    Ekspordiriik

  • 10

    Turgu juhtimine

Peamine turg
Saksamaa
austraallane
USA

Suurbritannias

Taani

Holland

Belgia

Poola

Soome

Leedu

Ukraina

Singapur

Lõuna-Korea

Jaapan

Kanada